21.05.2013

Všechna štěňátka již našla svůj nový domov ;)

7 týdnů

Beta Montecarlo VolksBull

Bella Bora VolksBull

Bentley Boy VolksBull

Bertone Blitz VolksBull

Brabus Bullit VolksBull

Bugatti Royale VolksBull

Bitter Taco VolksBull

09.05.2013

Dnes jsme obdrželi od páníčků Jackinka (Adelig aus VB, 9 měsíců) spoustu foteček. Jackinek vypadá na svůj věk opravdu krásně a moc se těšíme až ho potkáme na živo.

08.05.2013

Opět nové fotečky štěňátek!!!!

Ještě Decíček s míčkem :)

29.04.2013

Velkou radost nám dělají fenečky z vrhu A Suri (Arctic Prinzess VB) a Aura (Aura im VB), které se tento víkend zúčastnili výstavy. Každá jiné, ale obě byli velice úspěšné. Jsme na ně náležitě hrdí! Děkujeme moc jejím páníčkům za skvělé předvedení a prezentaci naší chovatelské stanice.

Suri se zúčastnila klubové výstavy v Mladé Boleslavi ve třídě dorost a umístila se na krásném 4. místě v obrovské konkurenci 12-ti feneček!

Auruška jela se svojí paničkou do Drážďan nejen, že vyhrála svoji třídu, ale může se chlubit titulem Best of puppy!

Po náročném víkendu pro Decíka stráveném na Celnici u Nových Hradů, kde se konal Bull sport trénink s různými aktivitami, a pro Kyrunku, která se věnovala prckům jako správná mamina si museli oba odpočinout :)

Decík v akci

24.04.2013

Nové fotečky štěňátkek!

a maminky Kyrunky, která je stále v dobré kondici i přes to, že to občas vypadá, že jí pupíci sní úplně celou :)

19.04.2013

Pár spinkacích :)

Bugatti Royale a Beta Montecarlo spinkají na Bentlym

Číslo 9 žije!! (Brabus Bullit)

17.04.2013

Štěňátka nám rostou jako z vody a opravdu se mění před očima. Myslíme, že jsou mnohem čilejší a rychlejší než přechozí vrh, ale asi to bude jen tím, že ten čas strašně letí. Vice foteček....

Holčičky Bella Bora, Beta Montecaro a Bugatti Royale

Kluci Brabus Bullit, Bentley Boy, Bertone Blitz a Bitter Tasco

13.04.2013

Dnes k nám dorazila dlouho očekávaná návštěva pejska z našeho vrhu A Rockyho ml. (An Archiebald VolksBull) s jeho skvělými páníčky. Páníčci se pejskovi opravudu hodně věnují, jen on je občas pořádně pozlobí. Doufáme, že se to časem zlepší a jsme rádi za to, že Rockoušek našel takovou skvělou rodinu. Přejeme Vám pevné nervy a těšíme se až Vás potkáme na některé z výstav :)

vice fotografíí...

05.04.2013

O víkendu 5.-7.4.2013 jsme se zúčastnili akce Tulák Jack se základnou v Rabyni. Pro nás dlouho plánovaná akce, na kterou jsme se bohužel nestihli pořádně připravit. I přes to jsme trasu dlouhou 42km zvládli v čase cca 11:15hod. V konečném hodnocení jsme se umístili na 17/35 v MID ženy a 11/13 v MID muži. Cesta vedla v překrásné krajině dolního Posázaví s poměrně náročnými výstupy a klesáním do údolí řek : Rabyně - Pexův Luh - Třebsín - Žampach - Medník - Pikovice - Štěchovice - Homolový vrh - podél v.n. Štěchovice - Rabyně. Příjemné bylo, že na trase bylo minimum asfaltu (max. 3km)!!! Celou akci jsme měli zpříjemněnou účastí naší odchované fenečky Suri (Arctic Prinzess VolksBull) a jejích kamarádek Miušky s Liluškou, se kterými jsme měli možnost se pořádně pomazlit.

Za společnost a podporu na trase děkujeme rodině Bártů a samozřejmě velké díky patří organizátorce Lucii Hrubé. Moc děkujeme a těšíme se na další akci!!!

10.04.2013

Přidány nové fotečky štnátek!

KUK :)

24.03.2013

V neděli 24.11.2013 se konal v Brně-Medlánkách Coursing Speciál pro stafíky. Zúčastnili jsme se z důvodu získání běhů pro coursingovou licenci. Vše proběhlo, jak mělo a Decíkovi chybí už jen další dva běhy k získání licence :) Jinak všem to moc slušelo v těch "sexy" drezech :D Moc děkujeme za skvělou organizaci a objednané počasí Petře Prokopové

13.03.2013

Další princezna z našeho vrhu A Buginka (Albertina Agnes VolksBull). Z Buginky, tak jako z ostatních sestřiček, roste krásná slečna. Začínají prý také trénovat na výstavy a co nevidět se někde objeví. Už se na ně moc těšíme :)

Buginka se svou "sestřickou" Mačinkou tibetskou terierkou

08.03.2013

Včera otec našeho vrhu A Rocky (ANGRANIAN SAIORSE WARRIOR) opět získal krásné čtvrté místo tedy Res. ve třídě Undergraduate a také v Graduate na prestižní výstavě CRUFTS. Franto moc gratulujeme!

07.03.2013

Další fotečky našich krásných odchovaných slečen z vrhu A.

Aura (Aura im VolksBull) se svými chlupatými kamarády

Suri (Arctic Prinzess VolksBull)

02.03.2013

Dnes jsme se zůčastnili Oblastní výstavy v Českých Budějovicích. Nejprve jsme měli jet pouze podpořit kamarády s krásnou fenečkou Chessy Magic Dash na jejich první výstavě, ale nakonec jsme přihlásily i ty naše mazlíky. Decík si bohužel den před výstavou na vycházce zranil packu, ale i přes zranění se Decík krásně prezentoval. Jak pak si vedli?

Rozhodčí V. Tichá

Chessy Magic Dash VN2

Decus Prime Eso Bonatom VD4

A-Valkyrja Acherontia Atropos V1

Obrovskou radost nám udělala Kyrunka nejen, že se krásně předvedla a vyhrála svoji třídu, ale stala se i OBLASTNÍM VÍTĚZEM. Tak jsme měli možnost Kyrunku prezentovat i v závěrečných soutěžích. Jsme na ni hrdí :)

02.02.2013

V tento den jsme vyrazili na MVP Duo CACIB Brno , aby jsme poňuchňali a podpořili naše odchovance :) V sobotu se vystavoval Jackin (Adelig aus VolksBull) a Auruška (Aura im VolksBull). Vedli si báječně:

Sobota, rozhodčí: Simu Calin (RO)

Adelig aus VolksBull VN3

Aura im VolksBull VN

V něděli se k nim ještě přidala naše bílá princezna.

Něděle, rozdodčí: Mr. Lokodi (RO)

Adelig aus VolksBull VN2

Aura im VolksBull VN2

Arctic Prinzess VolksBull VN4

Jackinek (Adelig aus VolksBull)

Aura (Aura im VolksBull)

Suri (Arctic Prinzess VolksBull) a její kamarádka Mia (Isabeau Nijada)

Máme ze všech obrovskou radost a jsme na ně náležitě hrdí. Moc gratulujeme a děkujeme za perfektní předvedení. Jen tak dál!

16.01.2012

Štěňátka nám rostou jako z vody, všichni páníčkové jsou vzorní a my máme ze všech velkou radost :) Jackinek (Adelig) už začalal svoji výstavní kariéru a to velmi pěkně. Na NVP v Brně ho velmi pěkně prezentovala jeho panička Martina a dostali VN3 s moc pěkným posudkem. I ostatní se připravují na výstavní kariéru, především pak Suri (Prinzezna) a Auruška. Jejich premiéra by měla být na letošním DUOCACIB Brno. Držíme všem palečky!

Jackin (Adelig aus VolksBull)

Rocky ml. (An Archibald VolksBull)

Suri (Arctic Prinzess VolksBull) x Aura (Aura im VolksBull)

Bugi (Albertina Agnes VolksBull)

13.01.2013

V neděli jsme se zúčastnili našeho prvního coursingového "sranda" závodu, který se konal v penzionu Na Celnici nedaleko Nových Hradů. Po úvodním zahájení a rozdělení do skupin byl závod rozdělen do tří disciplín. První z nich byla trať oválného tvaru v celkové délce cca 600 m. Druhou disciplínou byl sprint pro naší skupinu dlouhý cca 200 m a poslední (pro nás nejtěžší) odvolání od střapce. Od střapeřku je prostě nic neoddělí a nebo si ho vezmou sebou. To je vidět i na následujících fotografiích, za které děkujeme Kátě Endlerové. Byla to příjemně strávená neděle se spousty skvělými lidmi. Už se těšíme na další akcičku ;)

zasloužená odměna po závodě ....