Vrh D

*3.12.2016

Tatínek: Lucky Eso Bonatom

 

Maminka: Tukkerstaff's Snotterkuukn

Štěňátka budou samozřejmě L2HGA a HC clear! Matka test kyčlí a loktů s výsledkem 0/0
 
Rodokmen včetně fotografií předků
Štěňátka od nás odcházejí plně socializovaná, vymazlená, žijí ve smečce tří dospělých fen a jednoho štěněte dvou různých plemen a tří dětí ve věku od roka do 17ti let. Samozřejmostí je očkování, odčervení, čip a EU pas. Štěňátka při odchodu dostávají základní chovatelský balíček (obsahující obojek, vodítko, 2 kg granulek na která jsou zvyklá, hračku a deku).
 
Štěňátka narozená v naší chovatelské stanici jsou skvělými společníky aktivním lidem, ale jsou také velmi úspěšní na výstavách či sportovních odvětvích.

Více informací o rodičích získáte po kliknutí na jejich jména.

Štěňátka budou po rodičích L2HGA a HC clear! Tatínek štěňátek má i další vyšetření s výbornými výsledky viz jeho osobní stránky.

Štěňátka jsou u nás vychovávána v kontaktu s celou domácností a odcházejí od nás do nových domovů plně socializovaná, jelikož žijí ve smečce našeho pejska a fenečky a i odstatních členů rodiny, mezi které patří i děti. Při odchodu budou štěňátka očkováná, odčervená, budou opatřená čipem a EU pasem a dále dostanou základní chovatelský balíček obsahující obojek, vodítko, granulky na která jsou zvyklá, hračku, deku a "návod na použití" :D

Štěňátka z tohoto vrhu budou skvělými společníky aktivním lidem, ale neztratí se ani na výstavním poli či v různých sportovních odvětvích.

Všechna štěňátka mají své nové páníčky

Fenečka č.1 Daiquiry VolksBull 

Fenečka č.2 Diki Diki VolksBull 

Pejsek č.1 Durango VolksBull 

Pejsek č.2 Deep Valley VolksBull 

Pejsek č.3 Dr. Pepper VolksBull 

 

Daiquiry VolksBull

Tato fotogalerie je prázdná.

Diki Diki VolksBull

Tato fotogalerie je prázdná.

Durango VolksBull

Tato fotogalerie je prázdná.

Deep Valley VolksBul

Tato fotogalerie je prázdná.

Dr. Pepper VolksBull

Tato fotogalerie je prázdná.