Listopad,prosinec 2012

 

23.12.2012

20.12.2012

Další fotečky našich čtyř měsíčních odchovanců....

Princezna (Arctic Prinzess VolksBull)

                                           Buginka (Albertina Agnes VolksBull)                                     Aura (Aura im VolkBull)

 

Na návštěvu k nám přijela Annie (Anneliese vom VolksBull) se svojí paničkou, za kterou jim moc děkujeme. Annie je moc pěkná holčička s úžasnou mazlící povahou. 

 

Na přelomu listopadu a prosince jsme si užili prodloužený víkend v Jizerských horách. Ubytováni jsme byli v městečku Josefův důl v překrásném hotelu Perla Jizery, který je pro svoji polohu skvělým výchozím bodem pro turistiku. Počasí bylo jak aprílové a každý den na nás přichystalo překvapení. Začalo to vydatným deštěm, pokračovalo hustým sněžením a končilo krásným slunným dnem :) Každý den jsme absolvovali naplánované výlety po krásném okolí. Užili jsme si to my i Kyruška s Decíkem. Bylo tam krásně! Posuďte sami......

  

  

 

28.11.2012

Měli jsme to štěstí se vidět a pomazlit se s Aurou. Je krásná! Ráda dává štípanou pusu a Cala to s ní nemá lehké, ale jsou nerozlučná dvojka. Holkám to spolu moc sluší.

 

Také jsme obdrželi krásné fotečky Jackina (Adelig aus VolksBull), za které moc děkujeme. Jackie má doma spoustu kamarádů, ale nejvíce si rozumí s malou Čikikou. Tak přejeme páníčkům pevné nervy a těšíme se na setkání na některé z výstav.

 

24.11.2012

V sobotu jsme byli v Bechyni potrénovat "bull sporty" za pomoci zkušeného Marka Sakaře. Počasí se vydařilo, a tak se trénink protáhl do večerních hodin. S Decíkem jsme se zaměřili především na weight pull sprint a high jump. Kyrunka si zkusila jen high jump, ale stál za to :)

17.11.2012

Ani tento víkend jsme nezaháleli a zúčastnili se našeho druhého dogtrekkingu s názvem "Podzimní krajinou" na trase 25km pro nás v krásném čase 4h37min. Tím jsme si vybojovali (já+Kyrča, Jiřík+Decík) v konkurenci mužů a žen perfektní společné 3. místo! Já s Kyruškou jsme měli pomyslné prvenství mezi ženami.

17.11.2012

Nové fotečky našich štěňátek z vrhu A (Angranian Saiorse Warrior x A-Valkyrja Acherontia Atropos).

Aura x Annie 

   

Rocky x Princezna x Bugi

  

11.11.2012

Tento víkend jsme se rozjely směr Nové Hrady do penzionu Na Celnici, abychom si užili "Coursingovou pohodu". Už podle popisu to znělo báječně, především pro naše pesany. Coursing oba milují a také si ho dosyta užili! Milým překvapením bylo trénování "bull" sportů, které uvítal především Decík. Pod vedením zkušeného trenéra se zdokonaloval v weight pull sprintu a high jumpu. Mne s Kyrunou nadchlo perfektní vybavení na agility, kterého příště určitě využijeme. 
Třešnička na dortu byla návštěva Rockyho (An Archibald VolksBull) se svými páníčky, za kterou jim moc děkujeme. Z Rockyho už je kus chlapa a doufám, že se jim tam líbilo a třeba si taky nějaký ten sport zamilují.

28.10.2012

V sobotu jsme se zúčastnili našeho prvního dogtrekkingu "Stezkou prince Bajaji" na trati cca 40km v krásné přírodě Českého ráje. I když jsme si to kuli nepřízni počasí museli zkrátit a ušli jen něco málo přes 35km v čase 8h54min, tak jsme si to maximálně užili a těšíme se na další! Tímto bychom rádi poděkovali organizátorce a za společnost skvělé partě, která se zde sešla.... 

22.10.2012

Štěňátka se pomalu zabydlují v nových domovech a řádně si to užívají! 
Auruška (Aura im VolksBull) se svojí novou kamarádkou Calou ...

 

Také Princezna (Arctic Prinzess Volksbull) se nenudí a užívá si se stafinkou Miou a malou Liluškou

 

Ani Rocky (An Archibald VolksBull) nezůstal sám a má doma malou princeznu Adélku ...

  

Annie (Anneliese von VolksBull) v ráji ...

Děkujeme všem za vzornou péči a těšíme se na další fotečky.