Červen-prosinec 2013

Také štěňátka z vrhu B rostou jako z vody a učí se novým věcem. Belluška se svými páníčky nás navštívila a my jsme měli možnost se s ní pomazlit. Také se nám podařilo ji vyfotit s mačou a taťkou. Opravdu nevím komu je víc podobná. Co myslíte?

Bugi (Beta Montecarlo VolksBull) vysmátá .... dáma :)

Mazlizka Brabík (Brabus Bullit VolksBull)

Benty (Bentley Boy VolksBull) navštěvuje s páníčkem cvičák a prý patří k těm lepším. Chlapy jen tak dál!

Sandy (Bugatti Royale VolksBull)

Kdo nevystavuje tak trénuje na pešečkovi jako například Rocky (An Archibald VolksBull), ze kterého také vyrostl nádherný pes!

A Annie (Anneliese von VolksBull) lítá spokojeně za míčkem :)

Buginka (Albetina Agnes VolksBull) chodí s páníčky na vycházky a čeká na nevlastního lidkého sourozence :)

Ani páníčci Jackinka (Adelig aus VolksBull) nezahálejí a prezetovali Jackinka na speciální výstavě SBTC- Kolesa (CZ). Jackinek si ve velké konkurenci vybojoval výbornou, rozhodčí: Liz Stanway (UK) .Gratulujeme!

Také Suri (Arctic Prinzess Volksbull) má za sebou úspěšný víkend na Slovensku!
DUO CAC LUČENEC
14.9.2013, Rozhodčí: Milan Bíroš (SK), junior class - Excellent 2
15.9.2013, Rozhodčí: Szabó Sándor (HU), junior class - Excellent 3

Letos jsme bohužel nemohli navštívit speciální výstavu konanou v Kolesech u Pardubic jako obvykle, a tak jsme naplánovali cestu na národní výstavu do Brna, aby jsme viděli alepoň Aururšku (Aura im VolksBull). Aurušku prezentuje její panička na spoustě výstavách zacož jí velice děkujeme a vede si velice dobře:

  • 24.8. Národní výstava Lipsko V4
  • 7.9. Národní výstava psů Brno VD
  • 14.9. Klubová výstava Kolesa u Pardubic , rozhodčí: Mr. Stanway (UK), VD / 37 fen, posudek: odpovídá standardu plemene, velmi pěkný tvar hlavy, správná kostra předních končetin, správné zaúhlení zadních končetin, správně klenuté žebra, pohyb v pořádku

V sobotu 31.8.2013 jsme se zúčastnili Lužickohorské dogtekkigu. Celkem jsme naťapali nádhernou krajinou 45,5 km. Bylo krásné počasí a tak jsme nikam nehnali a užívali si krásných výhledů, i tak skončili jsme takto: Nika s Kyrunkou 6/10 a Jiřík s Decíkem 4/6. Trasa: Líska - Zlatý vrch - Pustý zámek - Sřední vrh zvaný Hranáč - Mlýny - vrchol Klíč (759 m n.m.) - Nová huť - Kžížový buk - Líska

24.7.2013

Konečně :) nové fotečky našich miminek z vrhu "B" v nových domovech. Děkujeme moc za informace a budeme se těšit na další!

Bugi (Beta Montecarlo VolksBull) se svojí kamarádkou Sárkou. Bugi se prý nechá vyfotit jen, když spí ...... krátká ukázka :)

Bella Bora VolksBull

Brabík (Brabus Bullit VolksBull)

Sandy (Bugatti Royale VolksBull) - nová pomocnice v obchůdku s počítačovými hry v Aténách :)

19.-21.7.2013

Další úžasné výstavní úspěchy našeho odchovánka Jackinka (Adelig aus VolksBull), který s paničkou procestuje snad celý svět!
Sarajevo Winner 2013 - Exc. 1 CAJC BOB, Exc. 1 CAJC BOB, Exc. 1 CAJC JBOB a tím se stal junior šampionem Bosny a Hercegoviny
Gratulujeme a za vše moc děkujeme manželům Jarmarovým!!!!

15.7.2013

Nádherná holčička Arctic Prinzess Volksbull skvěle předvedená paničkou na CLUB SHOW OF BULL TYPE TERRIERS, Zakroczym 15.7.2013
Judge: Mr. Craig Scanlan (GB)
Excellent, nomination: the best movement, the best handler
Moooc gratulujeme a děkujeme!!!!

Suri (Arctic Prinzess VolksBull) - 11 měsíců

13.7.2013

Tento den byl velice úspěšný Jackinka (Adelig aus VolksBull), který se zůčastnil IHA Oberwart, Rakousko a vybojoval si tam první místo se známkou výborná a ještě k tomu se stal nejlepším juniorem výstavy!

Jackin (Adelig aus VolksBull) - V1, BOJ

30.6.2013

Na dnešní výstavě v Bielsko - Biala si vybojovala Suri (Arctic Prinzess Volksbull) krásné třetí místo!

21.6.2013

Tento víkend jsme strávili v penzionu Celnice nedaleko Nových Hradů a moc jsme si to užili. Konala se zde akce se jménem Staffí srazík a opravdu se tu stafíků střetlo požehnaně. Dokonce se Decík střetnul se svým bratrem Dukem. Klucí si jsou hodně podobní a to nejen vzhledem, ale hlavně povahově. Oba jsou naprosto nekonfliktní a tak jsme mohli mít všechny na volno. V sobotu byl naplánovaný výlet do Terčina údolí, kterého jsme se také zúčastnily. Bylo tam tak krásně, že jsme si výlet prodloužili a zavítali ještě do blízkého okolí. Po návratu na Celnici jsme využili možnosti a vyrazili jsme k nedalekým rybníkům, kde se pesani mohli vyblbnout a schladit. Následující den byly v plánu různé aktivity, aby si každý mohl vyzkoušet co vše lze se stafíkem "dělat". My jsme tuto možnost přivítali a snažili se poznat vše co šlo, tedy : coursing, různé bull sporty, dogfrisbee, ...

Moc děkujeme za skvěle naplánovanou a zorganizovanou akci Monče Rennerů! Už nyní se těšíme na další ročník ;)

20.6.2013

Národní výstavva psů Erfurt - Aura (Aura im VB) se zde umístila na krásném druhém místě ve třídě mladých. Gratulujeme!

16.6.2013

Včera 15.6.2013 jsme se zúčastnili Staff Bull Show v moc pěkném areálu Na Šancích v disciplínách Weight pull sprint a Monkey track. Kyrunka vše bravurně zvládla jen panička by měla ještě poténovat ! Decíček závodil ve stejných disciplínách jako Kyrunka, ale každou z nich s jiným páníčkem. U weight pull sprint u Decík naštval páníčka, protože se zastavil znovu v půlce trati (každý kdo ho zná ví :)) a tak monkey track musel jít s paničkou. Nakonec Kyrunka v obou disciplínách Decíka porazila :) Také jsme se potkali s Kyry bráškou Alchíkem "ALCHYMISTA Acherontia Atropos". Moc pěkně strávený den!!!

Je vidět, že jsou sourozenci. (Alchík a Kyrunka)

Panička s Kyrunkou v akci :D

Ještě jedna s Decíkem

13.6.2013

Poslední chvíle se Sendíkem (Bugatti Royale VB) před odletem do nového domova.....

Velká šťasná rodina ;)

12.6.2013

Suri (Arctic Prinzess VB) si spálila polštářky o asfalt :( Aby panička měla jistotu, že kulhá pouze kvůli poraněným polštářkům a také když byla v narkóze kvůli RTG kloubů, nechala ji udělat i DKK s úžasným výsledkem 0/0!!!!!! Sice má teprv necelých 10 měsíců a může se to ještě změnit, ale veterinář tvrdil, že má klouby jako lusk, takže nepočítá s tím, že by je později měla horší! Je to opravdu skvělá zpráva!

9.6.2013

Tady ošklivo a Aura (Aura im VB) si válí šunky u moře v Chorvatsku :)

8.6.2013

Dnes na klubové výstavě konané v Dolních Počernicích se konal takový malý srazík našeho vrhu A. Od nejmenší po největšího Buginka (Albertina Agnes VB), Suri (Arctic Prinzess VB), Jackinek (Adelig aus VB). Všichni se opravdu krásně předvedli a dostali moc pěkné posudky. Dokonce dvě štěňátka se dostala do nej desítky! Jsme na ně náležitě hrdý, protože dnes to opravdu nebylo jednoduché :)

26.5.2013

Náš odchovánek Jackinek, ADELIG AUS VolksBull - 9 měs.(Angranian Saiorse Warrior x A-VALKYRJA Acherontia Atropos)
26. 5. 2013 se zůčastnil výstavy CAC Hrušica, Slovinsko - CAJC, BOJ, BOS

Moooooc gratulujeme!!!!

19.5.2013

Krásně strávená sobota na pochodu do Prčic z Tábora. Konečně se i Kyrunka s Decíkem dočkali své první botičky :)